Garmin SWIM™a USB ANT+

Kód: 010-01004-00

3 991,00  3 298,00  bez DPH
Do druhého dne

Plavecké hodinky pro vyhodnocení tréninků v krytém bazénu.  13 mm tenké tělo, hmotnost pouhých 40 g , monochromatický displej, rychlý přístup k funkcím pomocí 6 tlačítek, pevná konstrukce, voděodolnost na trvalé plavání (50 m) , výdrž baterie až 1 rok, jednoduchá výměna (CR2032), automatické rozpoznání plaveckého stylu, počítání uplavaných délek, uplavané vzdálenosti, času, tempa, počtu záběrů, spálených kalorií , výpočet efektivity plávání (SWOLF), možnost ručního nebo automatického nastavení intervalů, záznam doby odpočinku, záznam rozcvičení, funkce hodinek (datum, čas, budík), bezdrátový přenos dat do PC (ANT+) .

Sportovní hodinky pro plavce, které jsou schopné vyhodnotit plavání v krytém bazénu. Hodinky fungují na základě pohybových senzorů ukrytých v těle hodinek. Bez jakýchkoliv dodatečných čidel nebo bez nutnosti výhledu na oblohu jsou schopné změřit a zaznamenat tyto hodnoty: uplavaná vzdálenost, čas tréninku a čas plavání, počet uplavaných bazénů, automatické rozpoznání plaveckého stylu (prsa, znak, kraul, motýlek), počet temp/1 délka, počet temp/1 minuta, hodnoty efektivity plavání (efektivita a SWOLF) pro každou délku a pro celý trénink, dosažené tempo na každou jednotlivou délku/interval/celý trénink, výpočet spálených kalorií. Hodinky jsou schopny samy rozpoznat otočku nebo přestávku v plavání. Vše přitom funguje automaticky (na hodinkách není potřeba během plavání nic zadávat), během plavání je možné samostatně změřit ucelené úseky/intervaly a oddělit tak například rozcvičku od plavání delšího úseku jedním stylem. Hodinky nedokáží rozpoznat plavecká cvičení, při kterých se nepohybuje ruka (například trénink nohou při splývání). Tato cvičení je ale možné do hodinek zadat ručně, jako cvičení/drill a uplavanou vzdálenost tak zanést do celkové statistiky. Hodinky fungují mimo bazén jako běžné hodinky, ukazují čas, datum a mohou ukazovat na displeji s časem i týdenní součet uplavaných metrů. Hodinky jsou napájené ze standardní LiIon baterie typu CR2032, na kterou mají výdrž cca 1,5 roku. Tenké tělo a nízká celková hmotnost hodinek neomezují plavce v pohybu. Možnost automatického rozpoznání plaveckého stylu, počítání uplavaných délek bazénu a uplavané vzdálenosti přináší nové možnosti v plaveckém tréninku. Zaznamenaný trénink je navíc možné bezdrátově přenést do on-line tréninkového deníku Garmin Connect, včetně možnosti vzdáleného sdílení tréninkových záznamů s trenérem nebo přáteli.

Garmin Connect
Služba Garmin Connect je váš online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness. Připojte se k milionům uživatelů, kteří běhají, jezdí na kole, plavou a chodí. Analyzujte svůj pokrok a výkonnost pomocí již připravených zpráv. Můžete snadno sledovat své průměrné tempo na kolo za určité období, počet kilometrů za měsíc nebo srovnávat průměrný srdeční tep s průměrným tempem během roku. Zprávy jsou užitečné jak pro trenéry tak pro každého milovníka analytického přístupu k fitnessu.

Doplňkové funkce

N
Y
N
N
Y
N
N
N
N
Y

Fyzické parametry

40 g
4.8 cm x 1.3 cm x 4.4cm
5 ATM

Další parametry

24 měsíců
jednoduché
3-15
N
Vyjímatelná Li-Ion
  • pro fitness pro fitness
1 rok
Garmin

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...