NEDO Křížový nivelační laser QUASAR 2

Kód: 460881-613

6 292,00  5 200,00  bez DPH
Na objednávku do 5 pracovních dnů

Křížový liniový laser QUASAR 2 je jednoduchá sada pro měření v interiérech.

Chytré a komplexní řešení nabízí mnoho možností při stavění, kde potřebujete pravé ůhly a rovinnost. QUASAR 2 je možné připevnit na stativ, stěnu, podlahu nebo rastrovou konstrukci. Na stavbě nemůže být nic flexibilnějšího než QUASAR 2. QUASAR 2 je vhodný pro vyměřování výšek, vyrovnávání do přímky, pro nivelaci a pro provádění podobných prací. Přístroj je konstruován pro použití v interiérech. Laser je citlivý a vysoce přesný přístroj.

Rozsah samočinné nivelace je 4 º±0,5 º
Přesnost nivelace – lepší než ±0,3mm/m
Doba provozu cca 25 hodin

Laser QUASAR 2 promítá svislou(V) a vodorovnou (H) linii.
QUASAR 2 je vybaven samonivelací.
Provozní napětí - 4x 1,5 V, Typ AA
QUASAR2

Snadné použití
Jednoduše nastavte křížový laser QUASAR2 a zapněte jej. QUASAR2 promítá snadno viditelnou, přesnou horizontální a vertikální laserovou linii na stěnu. Dokonalé pro vyrovnání a zarovnání při dokončování interiéru. Spolehlivá samonivelační funkce automaticky kompenzuje sklony až do ± 4 °. Kde jsou sklony větší, blikáním linie indikuje, že rozsah automatického vyrovnání byl překročen.

Robustní design
Křížový laser QUASAR2 se vyznačuje robusním designem, takže je ideální pro použití i v nepříznivých podmínkách na staveništi. Robustní
kryt je dodatečně chráněn na povrchu silnou gumou .

Impulsní funkce
Křížový laser QUASAR2 je také vybaven pulzním režimem, který lze použít ve spojení s volitelným ACCEPTORline laserovým přijímačem pro vyrovnání a vyrovnání dokonce i ve velmi jasném světle.

Inovativní příchytka umožňuje použití laseru upevněného na multifunkční konzolu Simplix  (volitelné příslušenství) a může být snadno otočen o 360°. Jednoduše, bezpečně a rychle.Ochranné brýle

360,00 

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...