Nivelační přístroj SOUTH NL-26

Kód: 22102

Doporučená cena: 5 929,00   

4 465,00  3 690,00  bez DPH
Obratem k dodání
Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu menšího rozsahu.  Odolný vůči vodě (IPX4). 

Firma SOUTH produkuje řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Tento přístroj má kvalitní dalekohled se zvětšením 26x a poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným kontrolerem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává.
Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5 m, což jej předurčuje zejména k práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách.  Tělo přístroje je posazeno na horizontálním kruhu s gradovým dělením, po kterém se lze posouvat pomocí jemného posunu.

Upozornění: pokud si vyberete jakoukoliv dopravu, nejsme schopni zajistit dodání nerozkalibrovaného přístroje. Doporučujeme pouze osobní odběr.

Lze zakoupit samostatně nebo v sadě se stativem a nivelační latí.

Nivelační přístroje

30 m
1,5 mm/km obousměrné nivelace
kovové
vláknový
SOUTH Surveying
24x

Nenalezeny žádné příspěvky

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...