Aktualizace GPS

V roce 2009 jsme pro velkou poptávku spustili specializovaný web určený pouze pro aktualizace mapových podkladů. Vzhledem k tomu, že se problematice GPS věnujeme již od roku 1999 a máme za sebou tisíce prodaných navigací, jsme bez problémů schopni zajistit následný servis ve formě oprav nebo aktualizace mapových podkladů. Díky naším dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit aktualizaci mapového podkladu i u navigací, u kterých Vám jinde nebyli schopni poradit.

Cílem tohoto specializovaného webu www.aktualizace-gps.cz  je najít pro vás a nainstalovat vám tu nejaktuálnější mapu.

Nebudeme Vás nutit překonat všechny nástrahy, které na Vás čekají při aktualizacích  každé značky. Řekněte nám jednoduše, jakou máte značku a model navigátoru. Mapu nahrajeme, chcete-li, a vy dostanete plně funkční přístroj.

Máme zkušenosti, dostatek kvalifikovaných odborníků a VY máte jistotu, že Vám po aktualizaci vrátíme plně funkční přístroj.

Připomínáme, že pro zákazníky, kteří zakoupili přístroj v síti našich prodejců, poskytujeme slevy na jednotlivé aktualizace. 

Navigačním zařízením a problematice s tím spojené se věnujeme již téměř 15 let. Vznikly jsme jako jedna z prvních takto úzce specializovaných firem na našem trhu.

NA VŠECHNY PROVEDENÉ AKTUALIZACE POSKYTUJEME ZÁRUKU FUNKČNOSTI PŘÍSTROJE 3 MĚSÍCE OD PROVEDENÍ INSTALACE (PLATÍ PRO VŠECHNY POBOČKY).

Proto jsme Vám schopni poskytnout záruku na skutečně odborně provedenou práci a jistotu, že se na nás i v budoucnu budete moci obrátit, pokud si s něčím v problematice GPS nebudete vědět rady.

V otázkách servisu a aktualizací spolupracujeme se státní správou i se soukromými malými a středními firmami, následně se staráme i o další servis přístrojů.

Našimi zákazníky jsu např.:

Komerční banka a.s.
OBI Česká Republika
Jipocar Transport
Baumit a.s.

a další

Staráme se i o přístroje jednotlivých zákazníků, kteří si jej zakoupili u jiného prodejce ať už v ČR nebo v zahraničí. Zakoupili jste Vaši navigaci v Datartu, Electroworldu nebo jiném velkém elektrostoru a nevíte co s ní? Nebojte se na nás obrátit. Každý majitel navigace je u nás vítán.

Nahrávám...