Aktualizace mapových podkladů

V roce 2009 jsme pro velkou poptávku spustili specializovaný web určený pouze pro aktualizace mapových podkladů. Vzhledem k tomu, že se problematice GPS věnujeme již od roku 1999 a máme za sebou tisíce prodaných navigací, jsme bez problémů schopni zajistit následný servis ve formě oprav nebo aktualizace mapových podkladů. Díky naším dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit aktualizaci mapového podkladu i u navigací, u kterých Vám jinde nebyli schopni poradit.

Cílem tohoto specializovaného webu www.aktualizace-gps.cz  je najít pro vás a nainstalovat vám tu nejaktuálnější mapu.

Nebudeme Vás nutit překonat všechny nástrahy, které na Vás čekají při aktualizacích  každé značky. Řekněte nám jednoduše, jakou máte značku a model navigátoru. Mapu nahrajeme, chcete-li, a vy dostanete plně funkční přístroj.

Máme zkušenosti, dostatek kvalifikovaných odborníků a VY máte jistotu, že Vám po aktualizaci vrátíme plně funkční přístroj.

Připomínáme, že pro zákazníky, kteří zakoupili přístroj v síti našich prodejců, poskytujeme slevy na jednotlivé aktualizace. 

Navigačním zařízením a problematice s tím spojené se věnujeme již téměř 15 let. Vznikly jsme jako jedna z prvních takto úzce specializovaných firem na našem trhu.

NA VŠECHNY PROVEDENÉ AKTUALIZACE POSKYTUJEME ZÁRUKU FUNKČNOSTI PŘÍSTROJE 3 MĚSÍCE OD PROVEDENÍ INSTALACE (PLATÍ PRO VŠECHNY POBOČKY). KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ AKTUALIZACI OD NÁS DOSTANETE CERTIFIKÁT, KTERÝ VÁM ZÁRUKU GARANTUJE (NAVÍC JE SLOSOVATELNÝ).  

Proto jsme Vám schopni poskytnout záruku na skutečně odborně provedenou práci a jistotu, že se na nás i v budoucnu budete moci obrátit, pokud si s něčím v problematice GPS nebudete vědět rady.

V otázkách servisu a aktualizací spolupracujeme se státní správou i se soukromými malými a středními firmami, následně se staráme i o další servis přístrojů.

Našimi zákazníky jsu např.:

Komerční banka a.s.
OBI Česká Republika
Jipocar Transport
Baumit a.s.

a další

Staráme se i o přístroje jednotlivých zákazníků, kteří si jej zakoupili u jiného prodejce ať už v ČR nebo v zahraničí. Zakoupili jste Vaši navigaci v Datartu, Electroworldu nebo jiném velkém elektrostoru a nevíte co s ní? Nebojte se na nás obrátit. Každý majitel navigace je u nás vítán.

 
Garanční servis LifeTime

1 210,00  1 000,00  bez DPH

 
Nahrávám...