Black Box Fishfinder

Kód: UX0BBF10SE

Na objednávku do 5 pracovních dnů
Seiwa Digital Black Box Fish Finder je navržen pro jednoduché připojení k plotterům SEIWA řady SW501x , SW701x , SW1101, Seawave SD, Marlin a Explorer3; pracuje se všemi multifunkčními chartplottery na 600 nebo 1000 Watt RMS.

Seiwa BBFF nabízí pokročilé filtrování, které eliminuje nežádoucí šumy,  ohraňuje echa a zlepšuje tak zobrazení oddělených objektů .Black Box Fish Finder obsahuje převodník ID, který snadno detekuje typ snímače, který je připojen, a automaticky upraví nastavení přístroje na optimální výkon systému; může být propojen s různými druhy plastových průchodných sond nebo se sondami montovanými na zrcadlo.

Maximální výstupní výkon BBFF byl vylepšen na 600-nebo-1000 wattů RMS výkonu. Optimální výkon je automaticky zvolen v závislosti na snímači.

Vlastnosti: zobrazení v reálném čase, odstupňovaná barva podle rozsahu, schopnost zoomu zvětšit libovolnou část obrazu s pevnou hodnotou 2x, 4x a podle uživatelem vybraného rozsahu, palubní deník, snímače rychlosti, odolnost proti rušení a šumu filtrem, mělké, hluboké vody, ryby a teplotní alarm, alarm ryb, blízké mořské dno, vzdálené mořské dno, nízká teplota, vysoká teplota.

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...