BlueChart® g2 Vision - velikost LARGE

Kód: g2v

Doporučená cena: 8 954,00   

8 790,00  7 264,00  bez DPH
Do druhého dne
BlueChart g2 Vision jsou námořní mapy založené na nižší variantě kartografie g2.  Vložením karty do slotu kompatibilního přístroje získáte nové mapové možnosti plotteru.
Vložením g2 Vision karty BlueChart do kompatibilního chartplotteru můžete využít patentovanou technologii Garmin Auto Guidance. Zadejte umístění, kam chcete jet a automatické navádění okamžitě vyhledá prostřednictvím příslušných map bezpečnou cestu vhodnou pro rozměry vaší lodi. Auto Guidance poskytuje vizualizaci cesty,  která se vyhne nízkým mostům, mělkým vodám a jinéým mapovým překážkám. To vám umožní dojet do cíle v naprostém klidu. AUTO Guidance je ovšem ještě lepší, spojíte-li jej s autopilotem systému Garmin.

Mapy g2 Vision obsahují satelitní snímky vybraných oblastí, které ještě lépe poskytují reálnou informaci o poloze Vaší lodi v dané lokalitě.
V mapách jsou obsaženy navíc letecké snímky vybraných přístavů a marín.


Kromě základních schémat typických pro námořní mapy zde najdete informace o stanicích přílivů a odlivů, proudech, liniích hloubky, IALA symbolů včetně rybářských grafů, BlueChart g2 nabízí lepší přechod mezi úrovněmi zoomu a plynulejší přechod mezi jednotlivými hranicemi map.

BlueChart g2 obsahuje bezpečnostní stínování, která zajišťuje uživateli informaci o přechodech hloubky pro všechny mělčí úrovně než je bezpečná hloubka definovaná uživatelem.

Rybolovná grafy jsou navrženy tak, aby byly zdůrazněny hloubkové kontury, a přitom neobsahovaly zbytečné objekty na displeji.

K dispozici je také výběr standardních 2-D mapových zobrazení nebo 3-D "před-přídí" pohled na mapu pro snadnější čtení mapy a lepší orientaci.

Katalog námořních map Bluechart g2 Vision
při objednávce uveďte číslo z katalogu do pole Poznámka

Mapové produkty

  • microSD/SD microSD/SD
  • Jednorázová Jednorázová
GPS navigace/ plottery
plná = nová licence
  • Garmin Garmin

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...