eTrex 30x, východní Evropa - doprodej

Kód: 010-01508-12

4 901,00  4 050,00  bez DPH
Do druhého dne

Jednorázová licence opravňující instalaci mapy do jednoho přístroje.

Nový model legendární eTrex série s možností připojení externích čidel využívá systémů  navigace amerického GPS, ruského Glonass a v budoucnu Evropského Galileo!

eTrex 30x je nástupcem outdoorového přístroje eTrex 30x. Oproti svému předchůdci má vylepšenou displej, nyní s rozlišením 240 x 320 pxl a větší vnitřní paměž 3,7GB. Vysoký důraz je kladen na odolnost a pevnost přístroje. Přístroj je odolný proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Vydrží bez problémů ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut.
Jako první umožňuje využít spolu s GPS i systém GLONASS. GLONASS přibližně o 20% zkrátí čas zaměření navigace a při využití obou systémů GPS i GLONASS může přijímač detekovat až 24 satelitů, čímž se výrazně zpřesňuje poloha zaměření. Podpora bezdrátové technologie ANT+ nabízí pro náročnější uživatele možnost využití fitness funkcí.
eTrex 30 umožňuje připojení bezdrátového snímače srdečního tepu, cyklistického snímače kadence šlapání a otáček kola (přístroj zaznamenává kadenci šlapání), případně bezdrátový přenos informací mezi dvěma kompatibilními GPS přijímači přímo v terénu.

Mapy Mapa Garmin TopoActive Eastern Europe pokrývá 23 zemí: Albánie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Estonsko, Řecko, Maďarsko, Kosovo, Litva, Lotyšsko, Makedonie, Moldávie, Černá Hora, Polsko, Rumunsko, Rusko/Kaliningrad, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Turecko a Ukrajina.

Doplňkové funkce: Mezi doplňkovými funkcemi eTrex 30x najdete například stopky, kalkulačku, informace o fázi a východech Slunce a Měsíce, budík, kalendář nebo výpčet plochy pozemku.

Displej

N
Y
160x240px
2,6 palců

Fyzické parametry

142 g
5.4 x 10.3 x 3.3cm
  • patch patch
  • GLONASS GLONASS
ponoření do 1 m

Navigace

Y
N
Y
Y
N
N
(?)
N
Magnetický
Y
N
  • nejrychlejší nejrychlejší
  • nejkratší nejkratší
  • mimo trasu mimo trasu
10000.00
200.00
N
N
Y
(?)
N
N
N
N
N

Mapové podklady

topografická 1:100 000
  • Topografická/turistická Topografická/turistická

Multimedia

N
N
N
N
  • USB USB
N
N
N
N
N
N
(?)
N
N

Další parametry

24 měsíců
jednoduché
3-15
Y
2x AA
  • na turistiku/geocaching na turistiku/geocaching
  • na kolo na kolo
3,7 GB
max 20 hodin
Garmin

Nenalezeny žádné příspěvky

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...