Garmin Drive 51S Lifetime Europe45 + Vent Mount

Kód: 010-01678-17

4 290,00  3 545,00  bez DPH
Do druhého dne
5" automobilová navigace s mapou celé Evropy a její bezplatnou doživotní aktualizací. V ceně prémiově držák do ventilační mřížky.

Podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi 
5" displej s duální orientací 
Asistent řazení do jízdních pruhů 
Upozornění na povolenou rychlost, ostré zatáčky, dopravní kamery atd. 
Náhledy křižovatek 
Body zájmu, včetně databáze Foursquare a TripAdvisor 
Aktuální dopravní informace prostřednictvím mobilní aplikace Smartphone Link 
Možnost připojení zpětné kamery BC-30


Drive 51 je základní řadou nové rodiny automobilových navigací Garmin Drive. Nabízí pětipalcový resistentní dotykový displej s duální orientací, kompletní lokalizaci do českého jazyka včetně hlasové navigace, bezplatný přístup k aktualizacím map a celou řadu užitečných funkcí, jako jsou náhledy křižovatek, asistent řazení do jízdních pruhů, upozornění na rychlostní limity, nebezpečná místa (ostré zatáčky, prudká stoupání či klesání, železniční přejezdy), školní zóny, světelné křižovatky a podobně. Dále je vybavena databází bodů zájmu jako jsou např. čerpací stanice, restaurace, hotely a další a to včetně rozsáhlých databází Foursquare a TripAdvisor. I přes množství funkcí je však ovládání velmi jednoduché. Stačí jen vybrat cíl vaší cesty, buď zadáním adresy, názvu obce nebo výběrem místa na mapě, a navigace vám vypočítá nejkratší či nejrychlejší trasu, po které vás bude navigovat. Prostřednictvím bezplatné aplikace Smartphone Link je možno přijímat dopravní informace, máte tak možnost získat aktuální přehled o stavu dopravy a případně se vyhnout dopravním zácpám nebo uzavírkám. Spolu s navigací je dodávano nezbytné příslušenství, abyste mohli zařízení po vybalení ihned používat. Zahrnut je přísavný držák, napájecí kabel s autoadaptérem a datový USB kabel pro přijení k počítači.

Dopravní informace pomocí mobilní aplikace Smartphone Link. Služba je zcela bezplatná, platí se jen za přenesený objem dat skrze datový tarif operátora. Hodina navigování odpovídá přibližně 2-4 MB stažených dat. Jedná o nejrychlejší způsob příjmu aktuálního dopravního zpravodajství na území ČR. Rozsah informací odpovídá digitálnímu příjmu DAB+, ale pokrytí zahrnuje i naše území.

 

 

Displej

Y
Y
480x272px
WQVGA
5 palců

Fyzické parametry

171 g
140 x 84 x 20cm
  • patch patch

Navigace

N
Y
N
N
Y
Y
(?)
Y
Elektronický
Y
Y
  • nejrychlejší nejrychlejší
  • nejkratší nejkratší
  • ekonomická ekonomická
  • mimo trasu mimo trasu
1000.00
Y
Y
Y
(?)
Y
Y
N
N
N

Mapové podklady

  • mapy Evropy mapy Evropy
silniční
  • Silniční Silniční

Multimedia

Y
N
N
N
  • USB USB
Y
Y
Y
Y
Y
N
(?)
Y
N

Další parametry

24 měsíců
jednoduché
3-15
Y
Vestavěná Li-Ion
  • pro osobní auto pro osobní auto
2 GB
max 2,5 hodiny
Garmin

Nenalezeny žádné příspěvky

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...