Garmin Drive 5S Plus Europe 45 - limitovaná edice

Kód: 010-01680-18

3 890,00  3 214,50  bez DPH
Do druhého dne
5" automobilová navigace s mapou celé Evropy, její bezplatnou doživotní aktualizací, WiFi připojením a hands-free voláním
Podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi 
5" displej s duální orientací 
Asistent řazení do jízdních pruhů 
Upozornění na povolenou rychlost, ostré zatáčky, dopravní kamery atd. 
Náhledy křižovatek 
Body zájmu, včetně databáze Foursquare a TripAdvisor 
Aktuální dopravní informace prostřednictvím mobilní aplikace Smartphone Link 

Hands-free volání
Wi-Fi
Možnost připojení zpětné kamery BC-30 nebo BC-40

Drive 5S střední řadou z rodiny automobilových navigací Garmin Drive. Samozřejmostí jsou všechny funkce, které nalezneme i v nižší řadě, jako jsou dopravní upozornění, asistent řazení do jízdních pruhů, náhledy křižovatek (zde navíc ve fotorealistické podobě), dopravní informace nebo body zájmu včetně databází Foursquare a TripAdvisor. To, co přináší DriveS Plus navíc, je kapacitní displej s duální orientací, čitelný i za plného slunce a bezdrátové připojení Wi-Fi, které vám umožní vyhledat a stáhnout dostupné aktualizace, aniž byste museli navigaci připojovat kabelem k počítači, stačí pouze být v dosahu vaší domácí, firemní nebo volně dostupné Wi-Fi sítě. A v neposlední řadě je to možnost HF volámí propojením navigace a vašeho telefonu pomocí funkce Bluetooth.

I přes množství funkcí je však ovládání velmi jednoduché. Stačí jen vybrat cíl vaší cesty, buď zadáním adresy, názvu obce nebo výběrem místa na mapě, a navigace vám vypočítá nejkratší či nejrychlejší trasu, po které vás bude navigovat.

Prostřednictvím bezplatné aplikace Smartphone Link je možno přijímat dopravní informace, máte tak možnost získat aktuální přehled o stavu dopravy a případně se vyhnout dopravním zácpám nebo uzavírkám. Služba je zcela bezplatná, platí se jen za přenesený objem dat skrze datový tarif operátora. Hodina navigování odpovídá přibližně 2-4 MB stažených dat. Jedná o nejrychlejší způsob příjmu aktuálního dopravního zpravodajství na území ČR. Rozsah informací odpovídá digitálnímu příjmu DAB+, ale pokrytí zahrnuje i naše území.

Spolu s navigací je dodávano nezbytné příslušenství, abyste mohli zařízení po vybalení ihned používat. 

 

Nenalezeny žádné příspěvky

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...