Garmin fenix 3 Silver

Kód: 010-01338-06

12 991,00  10 736,00  bez DPH
Na objednávku

Opravdu chytré hodinky bez kompromisů * GPS/GLONASS, výškoměr, barometr, kompas, teploměr * Bluetooth® (SMS,hovory, emaily..) - nově funguje společně s ANT+ * Barevný Chroma displej * Multisportovní hodinky (lyže, běh, plavání, kolo, navigace) * Regenerační asistent * Výpočet VO2 max * WiFi pro připojení hodinek k internetu (aktualizace, odesílání dat) * Podpora Connect IQ * Odolné provedení

Tréninkové funkce
Garmin fénix® 3 jsou nekompromisní GPS sportovní hodinky určené pro náročné sportovce a outdorové dobrodruhy. Fénix 3 jsou vybaveny pokročilými senzory, vysocecitlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO™ anténou umístěnou kolem barevného Chroma displeje. Nechybí zde ani multi-sportovní tréninkové funkce, dynamika běhu, vyhodnocení plaveckých tréninků, výpočet VO2 max, navigační funkce, kompas, barometr nebo monitor denní aktivity. V režimu Smart hodinek Fénix 3 vydrží až 6 týdnů na jedno nabití akumulátoru.

Plavání a lyžování
Garmin Fenix 3 je shopen díky vestavěným čidlům a vysoké odolnosti měřit i plavecké tréninky a to buď pod širým nebem (vyuřívá se GPS) nebo v plaveckém bazénu (je nutné zadat jeho délku). V bazénu hodinky měří uplavanou vzdálenost, SWOLF hodnotu, efektivitu plavání, počet záběrů a rozpoznají plavecký styl pro každou délku bazénu. Lze nastavit i alarm na uplavanou vzdálenost nebo započítat uplavané bazény kdy se při tréninku nepoužívají ruce a plave se jen za pomocí nohou. Pro příznivce zimních sportů nabízí Fenix 2 funkce běžeckého a sjezdového lyžování. Díky vestavěnému barometru hodinky rozpoznají kdy lyžujete a kdy se pohybujete na vleku nebo na lanovce. Díky tomu získáváte informace o skutečně najetých kilometrech na svahu, celkovém sestupu, času, maximální a průměrné rychlosti.

Outdoorové využití
Hodinky jsou vybaveny 3-osým elektromagnetickým kompasem, barometrickým výškoměrem, vysocecitlivým GPS, krokoměrem a vestavěným teploměrem. Se zapnutým GPS se výdrž hodinek pohybuje od 16 do 50 ti hodin (záleží na nastavené intenzitě ukládání bodů pomocí GPS). Do vnitřní paměti je možné nahrát jednoduché mapy oblastí, které využijete ke snažší orientaci v terénu nebo k vyhledání nejbližších měst a obcí. Při změně okolního tlaku jsou hodinky schopny upozornit na přicházející bouřku. Pokud chcete skutečně přesně měřit okolní teplotu v průběhu Vašich outdoorových aktivit tak doporučujeme používat externí teplotní čidlo u kterého nedochází k ovlivňování teplotou Vašeho těla.

Bezdrátová konektivita
Pomocí této technologie je možné k hodinkám připojit snímač tepu, snímač kadence šlapání, snímač rychlosti kola, další krokoměr, cyklistický snímač výkonu, externí teplotní čidlo, vysílač CHIRP (využití pro geocaching) a také kameru Garmin VIRB (z hodinek je možné ovládat základní funkce) Bluetooth Smart : Ve spojení s Vaším mobilním telefonem jsou hodinky schopny upozornit na příchozí hovory, sms, emaily a různá hlášení jednotlivých aplikací. Díky aplikaci Mobile Connect můžete také ihned odesílat Veše tréninky do online tréninkového denníku connect.garmin.com aniž by bylo nutné zapínat počítač a hodinky připojovat pomocí USB kabelu.

Garmin Connect
Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami FENIX . Službu Garmin Connect využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

Doplňkové funkce

Y
Y
Y
Y
Y
Y
Y
Y
Y
Y

Fyzické parametry

90,6 g
4.9 cm x 4.9 cm x 1.7cm
  • patch patch
5 ATM

Další parametry

24 měsíců
jednoduché
3-15
N
Vyjímatelná Li-Ion
  • pro fitness pro fitness
20 MB
50 hodin (při zapnuté GPS)
Garmin

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...