Garmin vívofit4 Speckle (velikost S/M)

Kód: 010-01847-12

$82.36 $68.07 bez DPH
Do druhého dne

Fitness náramek s barevným displejem a výdrží baterie více jak 1 rok. 

Vivofit4 je elegantní fitness náramek pro všechny vyznavače aktivního a zdravého životního stylu všech věkových kategorií. Mezi hlavní funkce náramku patří především motivování k zdravému pohybu. Náramek zaznamenává počet kroků a nachozenou vzdálenost a podle toho přizpůsobuje Vaše denní cíle, které byste měli každý den splnit. Tyto cíle si samozřejmě můžete i upravit podle svých potřeb.

Dále také ukáže množství spálených kalorií a během celého týdne zaznamenává celkový počet tzv. aktivních minut, nebo-li minut strávených intenzivním pohybem, a také v tomto Vám prozradí, na kolik procent se Vám daří plnit stanové cíle.

Náramek Vás rovněž upozorní na dlouhodobější neaktivitu během dne, např. při delším sezením v práci, u počítače apod., a vyzve Vás k pohybu.

Pokud si necháte náramek na zápěstí i v noci během spánku, změří Vám dobu strávenou v hlubokém spánku, v lehkém spánku a aktivitu během noci, kdy se probouzíte. Spolu s celkovým časem a průměrnou dobou týdně strávenou spánkem tak uvidíte, jak kvalitní odpočinek svému tělu dopřáváte.

Data, které náramek nepřetržitě zaznamenává, si můžete jednoduchým způsobem bezdrátově přenést do aplikace v mobilním telefonu a nebo pomocí dodávaného USB kabelu do aplikace ve Vašem počítači, kde je možné si zobrazit dosažené výsledky, porovnání a grafy.

Lze zde také vytvořit veřejné výzvy, ke kterým můžete přizvat své přátele a známé a soutěžit s nimi např. o nejvíce nachozených kroků za den (týden, měsíc...) nebo nejvíce spálených kalorií apod.

Nově navíc můžete vyzvat kohokoliv z rodiny či známých jednoduše přímo z menu náramku, kdy se Váš vívofit4 bezdrátově spojí s jiným vívofit4 či dětským vívofit junior2 v dosahu (do 10 metrů). Přímo v náramku pak také uvidíte, kdo během časově omezené výzvy nachodil více kroků a zvítězil.


Vlastnosti:

barevný displej, skvěle čitelný i na přímém slunci 
žádné nabíjení, baterie s výdrží déle jak 1 rok 
voděodolný pro sprchování i plavání na hladině 
motivuje ke zdravému pohybu 
počítá kroky, vzdálenost, minuty intenzivní aktivity a spálené kalorie 
monitoruje kvalitu spánku, přes den upozorní na delší neaktivitu 
hodiny, datum, stopky, odpočet, budíčky 
bluetooth párování s mobilním telefonem 
zobrazuje aktuální data o počasí 
funkce "najít můj telefon" 
plánování, ukládání a sdílení aktivit prosřednictvím aplikace Garmin Connect 
uživatelsky přizpůsobitelné vzhledy a zobrazované fráze a výzvy 
snadno vyměnitelné řemínky

Doplňkové funkce

N
Y
Y
Y
Y
N
Y
Y
N
Y

Fyzické parametry

27 g
2,1x1,05x12-21cm
proti ostřiku

Další parametry

24 měsíců
jednoduché
N
  • pro fitness pro fitness
do 1 roku
Garmin

Nenalezeny žádné příspěvky

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...