Garmin Cyklo mapa, Evropa, microSD

Kód: 010-12347-00

1 390,00  1 148,00  bez DPH
Obratem k dodání
Cyklistická mapa Evropy s aktivním routingem.
Cyklo mapa Garmin je navržena speciálně pro použití na cyklistiku, využívá data a atributy poskytované komunitou Open Street Map. Rozšířené detailní pokrytí.
Zahrnuje miliony kilometrů sjízdných cest po Evropě nebo Severní Americe. Tyto mabízejí hodiny a hodiny vzrušení, tréninku a zábavy při rekreační nebo městské cyklistice.
Vyhledávání adres: dostupné ve většině zemí jako snadný a rychlý způsob pro vyhledání konečného cíle.
Cyklistické cíle: díky databázi milionů bodů zájmů v Evropě nebo v Americe vyhledáte požadované a cyklisticky zajímavé cílové body, jako jsou parkovací místa pro kola a cyklo obchody.

Jednoduše vsunete kartu do přístroje Garmin a můžete vyrazit. Všechny mapy jsou předinstalované na kartě, nemusíte tedy nic v přístroji přehrávat.

Pokrytí:
Pokrývá 43 zemí: Albania(**), Andorra, Austria, Belgium, Bosnia-Herzegovina(**), Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Cyprus, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland(**), (Republic of) Ireland, Italy, Kosovo(**), Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia(**), Malta(**), Monaco, Montenegro(**), Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Serbia(**), Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom and Vatican City.

Mapové produkty

  • microSD/SD microSD/SD
  • Jednorázová Jednorázová
GPS navigace/ plottery
plná = nová licence
  • Garmin Garmin

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...