Námořní mapy C-MAP MAX N/N+, velikost Local

Kód: cmapMAXNL

3 926,00  3 243,94  bez DPH
Obratem k dodání

Nová edice 2015! Výběr mapy online, do hodiny odcházíte s hotovou kartou.

Zbrusu nová generace C-MAP mapových podkladů pro plottery Lowrance, Simrad nebo B&G chartplottery.

Pod označením C-MAP MAX-N/MAX-N+ najdete nyní novou generaci mapových dat pro značky Lowrance, Simrad a B&G. Mapy se vyznačují vysokou přesností, podrobností, jsou pravidelně aktualizovány a hlavně nabízejí pokrytí po celém Světě. Mapová kartografie C-Map Jeppesen vychází z profesionální námořní kartografie, která je používána na profesionálních lodích.

MAX-N a MAX-Njsou dostupné ve velikostech Wide a Local.

MAX-N Wide & Local
MAX-N Wide & Local poskytují informace jako jsou data přístavů, detailní mapové podklady, detailní mapy marin a pokrytí vnitrozemských řek a jezer.

MAX-N+ Wide & Local
MAX-N+ Wide & Local obsahuje data MAX-N plus některé důležité funkce jako jsou databáte Slapových jevů a proudů. Díky tomu je systém schopen předpokládat v daném čase výšku hladiny vody a směr přílivu/odlivu a tyto informace prezentovat uživateli ve formě grafu. Aktuální předpověď poskytuje informace  v čase o směru a síle proudů zobrazením proudových grafů, a současně znázorněním pomocí barevných šipek rovnou na mapovém displeji.Předpověď o přílivech/odlivech a proudech je k dispozici i na několik příštích dnů. To nabízí kapitánovi možnost zvolit nejlepší cestu, nebo rybářův najít ideální místo pro lov.

MAX-N+ také obsahuje databázi marin C-Marina Port , čímž získáte maximální předhled o všech možnostech a službách, které daný přístav nabízí.

Kompatibilita
C-MAP MAX-N / MAX-N+ je kompatibilní s mapovými plottery značek*  Lowrance, Simrad a B&G a multifunkčními displeji, dostupné jsou na datových kartách microSD.

*před zakoupením ověřte kompatibilitu vašeho modelu nejlépe telefonicky, také je nutno zajistit upgrade plotteru na nejnovější firmware.
 

Tabulka kompatibilních přístrojů

 

Mapové produkty

  • microSD/SD microSD/SD
  • Jednorázová Jednorázová
GPS navigace/ plottery
plná = nová licence
  • Jeppesen / C-Map Jeppesen / C-Map

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...