Nivelační sada SOUTH NL-20 + stativ + lať 4m

Kód: sadanl20

Doporučená cena: 6 038,00   

5 433,00  4 490,00  bez DPH
Obratem k dodání
Sada obsahuje  nivelační přístroj SOUTH NL20 + stativ s rovnou hlavou + lať 4m.

Nivelační přístroj velmi spolehlivý, vhodný na stavbu menšího rozsahu. Nivelační přístroj NL-20 je odolný odolný vůči vodě (IPX4) a proti nárazu. Kovové tělo vydrží i pád ze stativu a většinou stačí pouhé seřízení nivelačního přístroje pro jeho plnou funkčnost.

Přístroj je vybaven vestavěným kontrolérem zajišťujícím spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti.

Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje je skleněný a poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15˝ umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6˝.

Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Nenalezeny žádné příspěvky

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...