O firmě

NAVISAT s.r.o. je přední česká firma zabývající se prodejem satelitních telefonů a terminálů, navigačních zařízení, námořních chartplotterů, sledovacích zařízení, navigačního software a digitálních map. Jsme nejkomplexnějším poskytovatelem satelitních služeb sítí Inmarsat, Iridium, Thuraya a Globalstar v České republice. V řadě dalších oblastí jsme jedinou firmou na českém trhu, kde úspěšně působíme od roku 1996.

Od roku 2007 působíme v oblasti přístrojů a vybavení pro stavaře a geodety. Dovážíme a nabízíme nivelační přístroje, rotační lasery, dálkoměry, měřící kolečka a samozřejmě příslušenství pro stabilizaci, jako jsou mezníky, vytyčovací kolíky, spreje, hřeby a pod. Máme rozsáhlé skladové zásoby a většinu věcí z naší nabídky si můžete odnést z naší prodejny na Praze p rovnou, bez nutnosti předchozího objednávání. Provozujeme web zaměřený výhradně na stavební přístroje a pomůcky pro stavaře, geodety a řemeslníky www.progeostav.czOd roku 2013 máme vlastní servis geodetických a stavebních přístrojů všech značek, např. nivelační přístroje, rotační lasery a laserové dálkoměry.

Provádíme jak servis, tak i kalibrace.
Naše společnost nabízí v ČR služby komerčních satelitních operátorů již od roku 1999. Zastupujeme zde největší světové providery satelitních služeb.  Tzn. nabízíme aktivaci a provozování SIM karet sítí Iridium, Thuraya i Inmarsat a od roku 2011 také síť Globalstar včetně dovozu a servisu satelitních telefonů a terminálů. Pro naše zákazníky zajišťujeme online přístup k detailním výpisům z tarifních SIM karet. Mezi naše stálé zákazníky patří společnosti a organizace jako Škoda Auto a.s., ČEPS a.s., Siemens, Rádio Svobodná Evropa, Česká televize, Český rozhlas, Akademie věd ČR, Hasičské záchranné sbory ČR, Ministerstva obrany, vnitra.... a mnohé další. Sami sebe vidíme jako tým specialistů, na které se dnes a denně s důvěrou spoléhají velké a významné firmy nebo i jednotliví cestovatelé. Oběma skupinám zákazníků dokážeme fundovaně poradit a velmi rychle navrhnout a dodat požadované zařízení.

V roce 2010 jsme na základě stále se zvyšující poptávky spustili web určený výhradně pro aktualizace mapových podkladů www.aktualizace-gps.cz.

V neposlední řadě se zabýváme komerční půjčovnou navigačních přístrojů, satelitních telefonů a datových terminálů a nivelačních (měřících přístrojů) . Každým rokem spolupracujeme téměř se všemi týmy, které se zúčastňují Dakarské rallye.

Co nabízíme

  • Jsme dovozce satelitních telefonů sítí Iridium, Inmarsat, Globalstar a Thuraya. Zastupujeme firmy INMARSAT, SATCOM DISTRIBUTION.
  • Jsme autorizovanými prodejci společnosti TeleATLAS v oblasti podkladů do vestavěných zařízení.
  • Jsme výhradní dovozce GPS přijímačů Seiwa.
  • Jsme zastoupením firmy C-Map Jeppesen (profesionální námořní mapové podklady celého Světa)
  • Prodáváme značky Garmin, Mio, TomTom .
  • Jako jedna z mála firem zabývajících se prodejem GPS jsme schopni zajistit i aktualizace mapových podkladů.
  • Nabízíme digitální mapy ČR a Evropy firmy SHOCART/Freytag&Berndt
  • Nabízíme sledovací zařízení Lupus českého výrobce PRINCIP. 
Nahrávám...