Oregon 700 PRO

Kód: 010-01672-90

9 748,00  8 056,00  bez DPH
Na dotaz

Garmin Oregon 700 je odolnou a všestrannou GPS navigací s možností dohrávání a navigace nad podrobnými turistickými mapami. 
Vysoce citlivá anténa a přijímač satelitních systémů GPS a GLONASS. 
Třípalcový dotykový displej s duální orientací a perfektní čitelností i na přímém slunci 
Tříosý kompas a barometrický výškoměr 
Bezdrátové připojení WiFi, Bluetooth a ANT+ 
Smart notifikace z mobilního telefonu 
Podpora Active Weather a Geocaching Live 
Samostatné profily aktivit 
Napájení dvěmi tužkovými bateriemi nebo dobíjecím battery-packem, výdrž až 16 hodin 
Dodáváno s podrobnou topografickou mapou ČR: TOPO Czech PRO


Oregon 700 je vybaven kombinací vysocecitlivého GPS přijímače, elektromagnetického kompasu a barometrického výškoměru s automatickou kalibrací na GPS výšku. Pomocí bezdrátového ANT+ přenosu je schopen připojit externí snímače srdečního tepu, teploty nebo cyklistický snímač kadence a dokáže poskytovat podobná data, jako GPS sporttestery v podobě hodinek nebo cyklopočítačů. Vyznavači outdoorových aktivit uvítají možnost podrobného plánování tras na počítači a jejich následné dohrání do navigace. Pro vyznavače Geocachingu jsou k dispozici Geocaching Live funkce s možností datového propojení s chytrým telefonem nebo Wi-Fi sítí.

VYLEPŠENÁ GPS ANTÉNA
Nová konstrukce GPS antény s lepší citlivostí a přesností.
PROFILY AKTIVIT
Podpora všestranného využití s pomocí profilů, které si uchovávají různé funkce, vlastnosti a nastavení vhodné pro daný tip aktivity. Příklady profilů: turistika, jízda na kole, geocaching, rybaření, lov a další.
GEOCACHING LIVE
Vestavěné propojení se serverem Geocaching.com umožňuje snadněji vyhledat, nahrát a zalogovat keše této populární hry. Živé datové propojení s Geocaching.com je možné využít na místech s WiFi připojením nebo v terénu pomocí Bluetooth a propojení s chytrým telefonem.
CONNECT IQ™
Možnost dohrání nebo doprogramování uživatelských funkcí pomocí Connect IQ platformy.
ROZŠÍŘENÉ BEZDRÁTOVÉ PROPOJENÍ
K dispozici ANT+, Bluetooth nebo WiFi bezdrátové připojení pro datové spojení, notifikace, připojení externích čidel, živé sledování pozice uživatele na trase, přenos dat mezi přístroji v terénu a další využití.
OKRUŽNÍ TRASY
Snadnější plánování pěších nebo cyklistických výletů pomocí plánovače okružních tras. Stačí zadat požadovanou délku trasy...
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
K dispozici aplikace s předpovědí počasí, která se aktualizuje během připojení Oregonu k internetu pomocí chytrého telefonu nebo WiFi. DOTYKOVÝ DISPLEJ
Dotykový displej s vynikající čitelností na přímém slunci a možností změny orientace. Úhlopříčka 3”, možnost ovládání za vlhka nebo v rukavicích. GPS / GLONASS
Vysoce citlivý přijímač GPS a GLONASS satelitního signálu pro spolehlivější fungování v místech s omezeným výhledem na oblohu.
KOMPAS / BAROMETR / VÝŠKOMĚR
Elektronický, 3-osý náměrový kompas, vestavěný akcelerometr a baometrický výškoměr s možností ruční nebo automatické kalibrace nadmořské výšky.
PODROBNÉ MAPY
Všechny modely serie Oregon 700 obsahují vestavěnou základní mapu světa a podrobnou turistickou mapu ČR Topo Czech PRO v měřítku 1:10 000.
ROZŠÍŘITELNÁ PAMĚŤ
K dispozici slot na microSD™ karty s možností rozšíření paměti pro ukládání map a uživatelských dat.
VARIABILNÍ NAPÁJENÍ
Možnost napájení ze dvou tužkových (AA) baterií nebo z dobíjecího akumulátoru (volitelné příslušenství).
BEZDRÁTOVÉ SDÍLENÍ
Bezdrátové sdílení bodů, navigačních nebo prošlých tras s jinými kompatibilními zařízeními Garmin.
GARMIN BASECAMP™
Kompatibilní s programem Garmin BaseCamp™, který je k dispozici volně na stažení. Program Garmin BaseCamp umožňuje plánování tras nad podrobnými mapami z paměti navigace Oregon, zálohování a úpravu v terénu uložených dat. '
ODOLNÁ KONSTRUKCE
Pevná, voděodolná konstrukce (odolnost IPX7).
AKTIVNÍ ROUTING
Možnost využití profilů a různých výpočtů trasy podle typu outdoorové aktivity (pěší, MTB, silniční kolo...). TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Rozměry 6.1 x 11.4 x 3.3 cm Bezdrátová komunikace: Wi-Fi®, Bluetooth®, ANT+® Hmotnost: 210 g včetně baterií Interface: USB, NMEA 0183 kompatibilní Displej, rozměr: 3.8 x 6.3 cm; úhlopříčka 3” / 7.6 cm Datové karty: microSD™ s kapacitou až 32GB (není v ceně) Displej, rozlišení: 240 x 400 pixels Paměť bodů: 10,000 Napájení: NiMH akumulátor (v ceně u Oregon 750/750t) nebo 2x AA (včetně dobíjecích baterií) Trasy: 250 Výdrž baterií: až 16 hodin Prošlé trasy: 20,000 bodů, 250 uložených tras Odolnost proti vodě: IPX7 (ponoření do vody 1m po dobu 30 minut) Mapové segmenty: 15,000

Turistické mapy Topo Czech PRO
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Jako doplněk k Oregonu je možné zakoupit detailní silniční mapy 45 zemí Evropy CityNavigator s použitím v tomto zařízení. Stačí jen změnit profil a můžete vyrazit do terénu, na vyjížďku na kole , nebo motocyklu  s unikátním držákem na řidítka.

Displej

Y
Y
240x400px
WQVGA
3 palců

Fyzické parametry

210 g
6.1 x 11.4x 3.3cm
 • helix (všesměrová) helix (všesměrová)
 • GLONASS GLONASS
ponoření do 1 m

Navigace

N
Y
Y
Y
N
N
(?)
N
Elektronický
Y
Y
 • nejrychlejší nejrychlejší
 • nejkratší nejkratší
 • mimo trasu mimo trasu
250.00
N
N
Y
(?)
N
N
N
N
N

Mapové podklady

topografická 1:100 000
 • Topografická/turistická Topografická/turistická

Multimedia

N
N
N
N
 • USB USB
 • WiFi WiFi
Y
N
Y
N
N
N
(?)
N
N

Další parametry

24 měsíců
jednoduché
3-15
Y
2x AA
 • na turistiku/geocaching na turistiku/geocaching
 • na kolo na kolo
 • pro fitness pro fitness
 • na golf na golf
 • na moře na moře
 • na motorku na motorku
1,7 GB
max 16 hodin
Garmin

Nenalezeny žádné příspěvky

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...