Positrex TotalFinder

8 458,00  6 990,00  bez DPH
Na objednávku

Charakteristika produktu

Univerzální GPS jednotka pro dlouhodobé sledování s extrémní životností baterie a snadnou a bezpečnou instalací pomocí silných magnetů.

Pro sledování železničních vozů, kontejnerů, strojů a stavebních zařízení, přívěsů a karavanů. Je také vhodný jako samostatná GPS jednotka pro monitoring a zabezpečení vozidel.

 

E-kniha jízd a přehled

Systém Positrex))) automaticky generuje knihu jízd, monitoruje aktuální polohu, rychlost, teplotu a stav baterie. Jednotky připojené k diagnostické nebo datové sběrnici vozidla shromažďují další informace dostupné ve vašem vozidle. Díky notifikacím, které vám Positrex))) pošle přímo na mobil, máte perfektní přehled o stavu vozu.


Jednoduchá instalace
Díky extrémně silným magnetům je možné jednotku přichytit k jakémukoliv kovovému rámu nebo podvozku. Bez použití nástroje ji není možné jednoduše sundat.

Baterie
Jednotka je vybavena baterií, která při standardním nastavení odesílání dat funguje až 12 měsíců. Potom ji jednoduše přes USB dobijete a zase funguje další měsíce. Stav baterie přímo vidíte v aplikaci pro sledování.

Styl jízdy řidičů
Všichni řidiči mají specifické návyky. Někdo řídí jemně, jiný jezdí agresivně. Positrex))) monitoruje styl jízdy během cesty, odesílá notifikace v případě nebezpečného chování za volantem a na závěr každého řidiče ohodnotí. Díky Positrex))) máte nyní v rukách nástroj, jak předcházet zraněním a škodám. 

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...