Positrex SecurityTracker GC076

Kód: GC076

5 929,00  4 900,00  bez DPH
Na dotaz

Při objednávce většího množství sleva:

Množství  6+   11+ 
Cena  4 790,00 Kč   4 690,00 Kč 

Charakteristika produktu

Tato jednotka znamená nejvyšší standard zabezpečení vozidel. Je určená pro skrytou montáž ve vozidle s možností napojení dalších zabezpečovacích senzorů, jako je čidlo náklonu, pohybu v kabině a další. Jednotka automaticky aktivuje veškeré senzory, jestliže v dosahu do 5 metrů od vozidla nedetekuje alespoň jednu bezdrátovou identifikační kartu dodávanou s výrobkem.

E-kniha jízd a přehled

Systém Positrex))) automaticky generuje knihu jízd, monitoruje aktuální polohu, rychlost, teplotu a stav baterie. Jednotky připojené k diagnostické nebo datové sběrnici vozidla shromažďují další informace dostupné ve vašem vozidle. Díky notifikacím, které vám Positrex))) pošle přímo na mobil, máte perfektní přehled o stavu vozu.
Měsíční provoz v rámci EU je účtován částkou 200,- + DPH. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou.

Ochrana proti krádeži
Není lepší bezpečnostní opatření než dobře ukrytá monitorovací jednotka. Zloděj ani netuší, že vozidlo okamžitě sledujete vy, bezpečnostní agentura nebo policie. Positrex))) nabízí i pokročilejší prvky jako možnost vypnout motor na dálku, nainstalování senzorů do kabiny vozu, monitorování náklonu pro případ odtahu a monitorování otřesů vozidla.

 

Jednoduchá instalace
Vyberte si, co vám nejlépe vyhovuje. Můžete se rozhodnout mezi třemi způsoby instalace. Připojte zařízení k vašemu konektoru diagnostiky, nebo si zvolte skrytou instalaci a připojte se k vaší palubní síti, anebo přejděte na úplně nezávislé zařízení s vlastní baterií, které můžete umístit kamkoliv ve vozidle.

Styl jízdy řidičů
Všichni řidiči mají specifické návyky. Někdo řídí jemně, jiný jezdí agresivně. Positrex))) monitoruje styl jízdy během cesty, odesílá notifikace v případě nebezpečného chování za volantem a na závěr každého řidiče ohodnotí. Díky Positrex))) máte nyní v rukách nástroj, jak předcházet zraněním a škodám.


Montáž jednotky ve standardní verzi zahrnuje pouze umístění antén GPS a GSM a připojení k palubní síti vozidla k trvalému napětí a napětí za klíčkem.
Základní funkcí jednotky je přenos aktuální polohové a stavové informace a tvorba a přenos záznamu provozu vozidla - knihy jízd. Montáž do osobního vozidla...............................1100,- (bez DPH)
Montáž do nákladního vozidla (nad 3,5 t)............1400,- (bez DPH)
Zaškolení do systému Webdispečink (rozsah cca 3 hodin).......2700,- (bez DPH)

Volitelné příslušenství: čtečka identifikátorů řidičů DALLAS, čipy DALLAS, přepínač soukromá/služební jízda, záložní baterie, senzor nárazu, automobilové releé (pro nákladní vozy)

Montáž provádíme v prostorách vaší firmy, při instalaci více než 5ti jednotek neúčtujeme dopravu technika na místo instalace, při menším poštu jednotek platí sazba 7,- Kč/km + DPH. V rámci Prahy není účtována doprava nikdy.
Časově se vám přizpůsobíme, instalce provádíme i o víkendech, kdy je předpoklad, že váš vozový park stojí.

Technické parametry Positrex SecurityTracker GC076

 

GSM

GSM 850/900/1800/1900 MHz | 1,8V SIM card

Druhy komunikace

Volání, SMS, GSM Data, GPRS

Volání

Bezplatné zvonění | Spusťte akci vyzváněním (dotaz na pozici, znehybnění, ...)

SMS

Alarmové a informační SMS, SMS příkazy, příkazy, otázky, odpověďi, nastavení, změna konfigurace - až 4 parametry v jedné SMS

GPRS Internet

Třída 10 | Podpora statické a dynamické IP a VPN Protokol UDP | Zabezpečení přenosu Asymetrické šifrování 128 bitů | Upgrade a konfiguraci firmwaru

GPS

50 kanálů | Modul μ-blox 6, vysoká citlivost | Konektor antény SMB - f

6x vstup 4x výstup 1x vnitřní piezo - akustická signalizace

Vstup do 30V DC výstupní proud do 0,2 A

Přístupové karty

Frekvence 2,4 GHz, šifrovaná obousměrná převodovka, dosah 10 m

Snímač zrychlení

3osový akcelerační snímač | Zaznamenávání nehod | Indikace pohybu | Hodnocení kvality ovladače

Zdroj napájení

12 až 24 V DC | Spotřeba v nečinnosti < 15 mA | Maximální spotřeba 400 mA při 12 V

Micro USB

Připojení k počítači - konfigurace, upgrade LCD dotykové obrazovky 7 "nebo 4,3". Zprávy, WorkFlow, Navigace

Pameť událostí

512kB Flash tj. 8 000 pozic (při kompresi 20 000 pozic)

Čas sychronizace

Datum a čas synchronizace s GPS

Rozměry

150 x 70 x 20 mm

Hmotnost

120 g

Teplotní rozsah

-30°C až +85°C

Ochranná třída

IP 20


 

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...