Servis měřících geodetických a stavebních přístrojů

Servisní a kalibrační středisko

Servisní a kalibrační středisko nabízí kompletní služby na poli oprav a kalibrací. Naše firma je k dispozici všem, kteří si zavádí řízení jakosti. Již dnes provádíme opravy dle postupů oprav jednotlivých výrobců a při kalibracích jsou dodržovány veškeré platné normy a standardy. Nabízíme servis přístrojů všech značek.

Nabízíme Vám komplexní zajištění metrologických služeb, které vám pomůže snížit náklady a rizika, zjednoduší organizační i dokumentační činnost, zlepší plnění vnitropodnikových norem.

Naše servisní středisko, které je vybaveno nejmodernější technikou, zajišťuje záruční i pozáruční opravy všech geodetických a stavebních přísrojů a pomůcek. Mezi nejběžnější opravy patří servis nivelačních přístrojů, teodolitů, stavebních laserů, koleček, GPS, dálkoměry, které se snažíme řešit do 48 hodin a po dobu opravy, v případě potřeby, zapůjčujeme náhradní přístroj. Běžné seřízení jsme schopni zajistit i v týž pracovní den.

Dnes jsme naše snahy upnuly především na opravy značek ASHTECH, SPETRA PRECISION, THALES, NIKON, MAGELLAN, SOUTH, METER-MAN a GPI, které na českém trhu zastupuje firma geoobchod, s.r.o., jejíž pobočku v Praze provozujeme, ale i nadále zajišťujeme neautorizoavné opravy totálních stanic, teodolitů, rotačních a potrubních laserů, všech ostatních výrobců, které používají geodeti a stavaři.

Ceny oprav se liší podle poškození, ale oprava nivelačního přístroje pro kalibraci je od 800,- Kč bez DPH a oprava přístroje po pádu většinou nepřesahuje 3.000,- Kč bez DPH.

K přístrojům je možné vystavit osvědčení o seřízení přístroje, které z části nahradit kalibrační protokol. Jeho obsahem je záruka funkčnosti přístoroje a parametry výrobce, který daný přístroj splňuje. To znamená, že Vám toto osvědčení zaručuje třídu přesnosti, ale není z něj patrné o jaké opravy by se měl přístroj nebo pomůcky srovnávat k normále. Tento list se většinou vystavuje po opravách přístrojů, které nevyžadují kalibrační list.

Zapůjčení přístrojů během servisu:

Nivelační přístroj      100 Kč / den
Teodolit 200 Kč / den
Totální stanice 300 Kč / den
GIS GPS 300 Kč / den
Geo GPS 400 Kč / den
Potrubní laser 250 Kč / den
Rotační laser 250 Kč / den

 

 
Kalibrace PÁSMA

212,00  175,00  bez DPH

   
Kalibrace měřícího kolečka (krokoměru)

787,00  650,00  bez DPH

   
Kalibrace OPTICKÉHO nivelačního přístroje

1 089,00  900,00  bez DPH

 
 
Servis a kalibrace rotačního laseru

1 452,00  1 200,00  bez DPH

   
Kalibrace POTRUBNÍHO LASERU

1 573,00  1 300,00  bez DPH

   
Kalibrace laserového dálkoměru

787,00  650,00  bez DPH

 
Nahrávám...