Telematická jednotka Vetronics 770

Kód: vepa770

7 139,00  5 900,00  bez DPH
Obratem k dodání

Při objednávce většího množství sleva:

Množství  6+   11+   16+ 
Cena  5 700,00 Kč   5 600,00 Kč   5 500,00 Kč 

Vetronics je elektronická jednotka s přijímačem GPS pro on-line sledování polohy s možností napojení prefiferií. Oproti konkurenci přináší vysokou spolehlivost a pokročilé funkce za skvělou cenu.
MOŽNOST PROPOJENÍ S NAVIGACEMI GARMIN. používá se pro kontrolu najetých kilometrů, stylu jízdy, identifikuje řidiče a vytváří elektronickou Knihu jízd. Vytváří statistické přehledy, způsob využití vozidla a spoustu užitečných přehledů včetně přehledů o tankování a případné "zvýšené" spotřebě PHM. Umožňuje připojení záloženích baterií o různé kapacitě, pro případ odpojení jednotky od sítě vozidla.

Rozdíl od jednotky 760  je hlavně v možnosti připojení čtečky pro identifikace řidiče a připojení potřebných periferií.

Záznam trasy
Jednotka pomocí dat ze satelitních systémů (GPS nebo GLONASS) zaznamenává trasu v čase do on-line map služby Webdispečink.

Ujetá vzdálenost
Při předem definované trase je možno sledovat, kolik z ní již vozidlo ujelo. Tato funkce vyžaduje napojení na CAN/FMS vozidla.

Detekce aktivity vozidla
Jednotka může podat zprávu vždy, když je vozidlo nastartováno nebo se dá do pohybu. Tento údaj slouží pro tvorbu knihy jízd, stejně jako pro zvýšení bezpečnosti vozidla.

Aktuální poloha a stav vozidla
Tato funkce umožňuje v reálném čase sledovat, kde se vozidlo nachází, jakou jede rychlostí, atd.

Identifikace řidiče
Po instalaci čtečky RFID nebo Dallas je možno identifikovat řidiče s pomocí těchto čipů. Vozidlo je schopno vyvolat alarm, pokud se řidič nepřihlásí.

Stav tachometru
Údaj z vašeho tachometru, který se dostane do elektronické knihy jízd.

Přepínač služební a soukromé jízdy
Po instalaci jednoduchého přepínače dokáže jednotka Vetronics filtrovat data podle typu jízdy. Při služební zaznamenává vše, při soukromé pouze její délku.

Měření spotřeby a stavu paliva
Sledování stavu a spotřeby paliva v nádrži je velmi oblíbenou funkcí zejména ve spedičních a logistických firmách. Jednotka je připojena buď ke sběrnici CAN/FMS (pokud to typ vozidla umožňuje).

Styl jízdy řidiče
Data o rychlosti, zrychlení a poloze vozidla lze analyzovat tak, že se dozvíme podstatné rysy stylu jízdy řidiče. Je možno detekovat následující jevy: agresivní rozjezd, nebezpečné brzdění, nebezpečné průjezdy zatáčkou, neplynulá jízda a nebezpečná rychlost. Z těchto kritérií je sofistikovaný algoritmus v jednotce schopný klasifikovat jízdu řidiče.

Cena je za samotnou jednotku, pro aktivaci jednotky a přiřazení na web webdispečinku je nutné uhradit provozovateli aktivační poplatek 200,- Kč/jednotku.
Měsíční poplatek za provoz po ČR 170,- Kč/jednotku, za provoz po Evropě 290,-/jednotku. Ceny bez DPH. Poplatky se hradí přímo provozovateli serveru na základě měsíční faktury a uzavřené smlouvy.

Montáž jednotky ve standardní verzi zahrnuje pouze umístění antén GPS a GSM a připojení k palubní síti vozidla k trvalému napětí a napětí za klíčkem. V případě připojování periferií je cena od 1400,- kč/jednotku (pro osobní automobil)
Základní funkcí jednotky je přenos aktuální polohové a stavové informace a tvorba a přenos záznamu provozu vozidla - knihy jízd. Montáž do osobního vozidla...............................1100,- (bez DPH)
Montáž do nákladního vozidla (nad 3,5 t)............1400,- (bez DPH)
Zaškolení do systému Webdispečink (rozsah cca 3 hodin).......2700,- (bez DPH)

Montáž provádíme v prostorách vaší firmy, při instalaci více než 5ti jednotek neúčtujeme dopravu technika na místo instalace, při menším poštu jednotek platí sazba 7,- Kč/km + DPH. V rámci Prahy není účtována doprava nikdy.
Časově se vám přizpůsobíme, instalce provádíme i o víkendech, kdy je předpoklad, že váš vozový park stojí.

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...