TomTom GO 520 World LifeTime

Kód: 8PN5.002.01.4

7 260,00  6 000,00  bez DPH
Skladem na pobočce Praha
Jedna z nejlépe vybavených automobilových navigací značky TomTom. Doživotní předplatné map celého Světa, instalace se provádí pouhým připojením k Wi-fi, tedy žádné připojování k počítači, vytváření účtu, apod. Pětipalcový displej, předplatné radarů - co víc si přát....

Aktualizace prostřednictvím Wi-Fi
Zařízení TomTom GO se učí vaše jízdní návyky a předvídá, kdy míříte do častých cílů uložených v části Moje místa. Díky chytrému způsobu učení budou předpovědi cílů tím přesnější, čím častěji budete se zařízením jezdit.
Získávejte nejnovější mapy a software pro zařízení TomTom GO prostřednictvím zabudované Wi-Fi. Počítač není třeba. Vaše navigační zařízení vás upozorní na nově dostupné aktualizace – stačí se připojit k síti Wi-Fi a z nabídky si vybrat, co chcete nainstalovat

Doživotní světové mapy
Stahujte a aktualizujte mapy všude ve světě bez příplatku po celou dobu životnosti zařízení TomTom GO. Vyberte si tu nejlepší mapu na cestu ze Severní Ameriky přes Evropu a Afriku až do Austrálie a na Nový Zéland. 

Doživotní přístup ke službě Rychlostní radary
Předběžná varování na zařízení TomTom GO vám napoví, kdy se blížíte k pevnému, mobilnímu či průměrnou rychlost měřícímu radaru, a připomenou vám požadovaný rychlostní limit. Aktualizované informace o umístění rychlostních radarů můžete získávat bezplatně po celou dobu životnosti zařízení.

Smartphonové zprávy
Poslechněte si zprávy ze smartphonu bezpečně, s rukama na volantu a očima na silnici. Nechte zařízení TomTom GO vám zprávy přečíst nebo jednoduše zavolejte lidem, kteří vám napsali, pomocí volání handsfree. To vše s telefonem v kapse. 2

Kompatibilní s funkcemi Siri a Google Now™
Funkce Siri / Google Now™ můžete aktivovat klepnutím na tlačítko zařízení TomTom GO a poté na ně mluvit prostřednictvím zabudovaného mikrofonu. Získejte plný přístup ke svému osobnímu asistentovi, zatímco budete mít telefon bezpečně v zavazadle nebo v kapse v režimu úspory baterie.

Předpověď cíle
Zařízení TomTom GO se učí vaše jízdní návyky a předvídá, kdy míříte do častých cílů uložených v části Moje místa. Díky chytrému způsobu učení budou předpovědi cílů tím přesnější, čím častěji budete se zařízením jezdit.

Vylepšení výkonu
Spuštění, vyhledávání cílů, výpočet tras – to vše je díky vylepšenému procesoru zařízení TomTom GO rychlejší. Každé poklepání, posunutí či hlasový příkaz se okamžitě zaznamená, takže si můžete užít plynulou, bezproblémovou navigaci.

Aplikace TomTom MyDrive
Plánujte trasy, kontrolujte živé dopravní informace a ukládejte si oblíbené položky – kdykoli a kdekoli – ze smartphonu, počítače nebo tabletu. Jakmile se vaše zařízení TomTom GO zapne v autě a připojí ke smartphonu, rozpozná všechny cíle nebo oblíbené položky nastavené v aplikaci MyDrive.

Aktivní magnetický držák
Díky jedinečnému magnetickému držáku je příprava zařízení TomTom GO před každou jízdou naprosto snadné. Navigační zařízení můžete jednou rukou během vteřiny vložit či vyjmout z držáku. Najděte si ve voze ideální místo a připevněte držák na čelní sklo či na palubní desku.

 

Displej

Y
Y
480x272px
WQVGA
5 palců

Fyzické parametry

262 g
14,19 x 9,06 x 1,9cm
 • patch patch
NE

Navigace

N
Y
N
N
Y
Y
(?)
N
Y
Y
 • nejrychlejší nejrychlejší
 • nejkratší nejkratší
 • ekonomická ekonomická
 • mimo trasu mimo trasu
 • podle denní doby podle denní doby
20.00
Y
Y
Y
(?)
Y
N
N
N
Y

Mapové podklady

 • mapy Evropy mapy Evropy
 • mapy USA mapy USA
silniční
 • Silniční Silniční

Multimedia

Y
N
N
N
 • USB USB
 • Bluetooth Bluetooth
 • WiFi WiFi
Y
N
Y
N
Y
N
(?)
N
Y

Další parametry

24 měsíců
středně obtížné
3-15
Y
Vestavěná Li-Ion
 • pro osobní auto pro osobní auto
16 GB
max 1 hodina
TomTom

Nenalezeny žádné příspěvky

Naposledy přidané produkty

 
Nahrávám...